Get Adobe Flash player
 
Witamy na stronie zakładu kamieniarskiego GRANITEX.

Nasza firma powstała w 1989 roku. Obecnie, wiedza nabyta w ciągu tych kilkunastu lat prowadzenia działalności, pozwala nam skutecznie spełniać wszystkie wymogi stawiane przez Klientów. Przez te wszystkie lata firma ciągle się rozwijała, zdobywała doświadczenie, poszerzała swój asortyment i wyposażała zakład w najnowocześniejszy sprzęt.

W naszej ofercie znajdą Państwo granity polskie (krajowe) jak i sprowadzone z całego świata.

Wykonujemy nagrobki i elementy budowlane z kilkunastu rodzajów granitów krajowych i importowanych w pełnej gamie kolorystycznej.

Nagrobki i grobowce wykonujemy wykorzystując kilkadziesiąt gotowych wzorów jak również według indywidualnych rozwiązań. Z elementów budowlanych polecamy parapety granitowe zewnętrzne i wewnętrzne, blaty granitowe, schody granitowe, posadzkę granitową krawężniki, płyty chodnikowe.

Prowadzimy również działalność usługową. Wykonujemy między innymi usługi z w zakresie cięcia bloków piłami Ø 300, linkami oraz polerowanie płyt. Staramy się tworzyć produkty, które będą niepowtarzalne i zgodne z oczekiwaniami Klienta. Dzięki nowoczesnym maszynom do obróbki kamieni, które posiadamy, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu przystępne ceny oraz zagwarantować najwyższą jakość wykonania. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie doboru materiałów i ich zastosowania. Proponujemy również kompleksowy zakres usług związanych z montażem.


.

Zapraszamy do współpracy


GRANITEX, ul. Armii Krajowej, 58-150 Strzegom, telefon:74 / 855 95 22, fax: 074 / 855 95 22, tel. kom.: 0601 933 423
Nagrobki: 697 966 530, Kostka granitowa: 691 763 944, e-mail:.
Strona główna | Firma | Kontakt